Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości "Twój StartUP"

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Warszawa (Śródmieście)
Faktura VAT

Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości "Twój StartUP"

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka3,5/53 opinie
Dla użytkownika Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości "Twój StartUP"

O mnie

Posiadamy ponad 10 letnie doświadczenie w nauczaniu języków obcych i stworzyliśmy dynamiczny zespół, którego praca jest pozytywnie ocenia przez naszych klientów.Wszystkie kursy organizowane przez naszą szkołę odbywają się w małych grupach ( 2-5 osób), co zwiększa interakcję między Słuchaczem i lektorem.Podręczniki, z których korzystamy, są najwyżej oceniane przez uczniów i najczęściej wybierane przez doświadczonych nauczycieli języków obcych.Gwarantujemy doskonałe warunki do nauk,i w nowoczesnych i odpowiednio wyposażonych wnętrzach, które wspomagają koncentrację i progres naszych uczniów.Nasi lektorzy wybierani są spośród najlepszych, na podstawie swojego doświadczenia, rozwoju profesjonalnego i osiągnieć w nauczaniu.Oferujemy konkurencyjne ceny, a także liczne zniżki i promocje!Nadzór nad realizacją programu i monitorowanie postępów naszych słuchaczy pozwalają Nam na utrzymanie wysokiego poziomu merytorycznego prowadzonych zajęć.Nauczanie jest dla Nas czymś więcej niż pracą, jest naszą pasją i udowadniamy to na każdym kroku, biorąc aktywny udział w wielu wydarzeniach i imprezach kulturalnych.Serdecznie zapraszamy na zajęcia klientów indywidualnych, jak również firmy! W naszej ofercie znajdują się zarówno zajęcia grupowe, jak i indywidualne, które są dopasowane do potrzeb i oczekiwań naszych słuchaczy.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Estera
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
19 sierpnia 2019

The worse language school in warsaw u can find. I highly not recommand it. The profosser of portuguese was completely unprepared to conduct classes and the contact with the school was poor. Never picked up the phone. They offered one of the girl free classes or refund the money but refused same to me. Im dissapointed with them.

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 stycznia 2015

Polecam tę szkołę! Szybki dojazd i świetni lektorzy! Miła atmosfera i ciekawe zajęcia. Na początku miałam trochę wątpliwośći czy native speaker poza dobrą wymową będzie potrafił wytłumaczyć mi gramatykę i czasy, ale zdecydowanie dobrze trafiłam:)

http://szkolajezykowawsl.pl/kurs-portugalskiego/

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 grudnia 2014

Fajne zajęcia. Miły, sympatyczny, uśmiechnięty i zawsze przygotowny do zajęć lektor.

http://szkolajezykowawsl.pl/kurs-hiszpanskiego/

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.