Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości "Twój StartUP"

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Warszawa (Śródmieście)
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

WAKACYJNA OFERTA

Odkryj magię Brazylii/Portugalii: na naszym kursie posłuchasz samby, fado, dowiesz się czym jest capoeira, poznasz tradycje krajów luzobrazylijskich, specjały kuchni, ale przede wszystkim żywy język, dzięki zajęciom z naszymi native speakerami z Rio i Lizbony.Małe grupy max.5 osobowe - zajęcia nastawione na komunikację. W czerwcu rusza intensywna grupa z języka portugalskiego, w wersji brazylijskiej lub kontynentalnej, nauka od podstaw - poziom A1 lub A2 - zajęcia będą odbywały się w poniedziałki, środy i piątki w godz. 18:00-20:00. Chcesz poznać kulturę i tradycje Brazylii/Portugalii? Zapisz się dwutygodniowy intensywny kurs! Cena 450 zł*Zbyt intensywnie? We wtorki i piątki lub poniedziałki i czwartki w godz. 18:00-19:30 możesz uczestniczyć w kursie regularnym na poziomie A1/A2 lub B1. Cena 500 zł za miesiąc nauki* A jaki jest Twój pomysł na wakacje?

Zapisy i więcej informacji na: kontakt@szkolajezykowawsl. pl

Native speakerzy z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu udzielą korepetycji z języka portugalskiego (w. kontynentalna i w. brazylijska). Udzielamy korepetycji i prowadzimy zajęcia z języka portugalskiego dla różnych grup wiekowych. Nauczanie to nasza pasja, z Nami nauczysz się nie tylko języka, ale również poznasz kulturę i tradycje Portugalii i Brazylii. Gwarantujemy ciekawe zajęcia i skuteczną naukę. Mamy doświadczenie w przygotowaniu do matury i egzaminów językowych. Zajęcia mogą odbywać się w siedzibie szkoły, online lub z dojazdem do ucznia!

*Zajęcia już od 30 zł za 60 minut w grupie 3-4 osobowej na kursie semestralnym.

  • Zajęcia indywidualne w siedzibie szkoły od 75 zł za 60 minut
  • Zajęcia indywidualne z dojazdem (cena do ustalenia)

Skontaktuj się z Nami mailowo lub telefonicznie!

Tel: 883 795 652

Dostępność

Poniedziałek07:00 - 20:00
Wtorek07:00 - 20:00
Środa07:00 - 20:00
Czwartek07:00 - 20:00
Piątek07:00 - 19:00
Sobota10:00 - 17:00
Niedziela

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości "Twój StartUP"
ul. Żurawia 6/12 lok 766
00-503 Warszawa
NIP: 5213641211

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Estera
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
19 sierpnia 2019

The worse language school in warsaw u can find. I highly not recommand it. The profosser of portuguese was completely unprepared to conduct classes and the contact with the school was poor. Never picked up the phone. They offered one of the girl free classes or refund the money but refused same to me. Im dissapointed with them.

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 stycznia 2015

Polecam tę szkołę! Szybki dojazd i świetni lektorzy! Miła atmosfera i ciekawe zajęcia. Na początku miałam trochę wątpliwośći czy native speaker poza dobrą wymową będzie potrafił wytłumaczyć mi gramatykę i czasy, ale zdecydowanie dobrze trafiłam:)

http://szkolajezykowawsl.pl/kurs-portugalskiego/

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 grudnia 2014

Fajne zajęcia. Miły, sympatyczny, uśmiechnięty i zawsze przygotowny do zajęć lektor.

http://szkolajezykowawsl.pl/kurs-hiszpanskiego/

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.